Jeton Hesap Bets10'da
Bets10, bets10 giriş, bets10 Jeton Hesap, Bets10 Para çekme, bets10 para yatırma

Jeton Hesap Bets10’da

Jeton Hesap Bets10'da

Jeton Hesap Bets10’da

Jeton Hesap Bets10’da, bu yazımda sizler için bu harika ödeme metot’unu ele alacağım. Bu ödeme metodu ile ilgili olarak aklınızda en ufak bir soru işareti dahi bırakmayacağım. Gelin bu harika metodu birlikte inceleyelim.

Jeton Hesap Bets10’da

Jeton Hesap, Bets10 sitesi’nin en yeni para yatırma ve para çekme metotlarından bir tanesi.  Bu Jeton Hesap nedir ? Ne değildir? bunları  sizin için inceleyeceğiz. Bir kere bu metot’un en iyi özelliği  çok hızlı ve güvenilir olması. Dünya çapında da önemli finans kuruluşları tarafından kabul görüyor olması. Jeton’u en farklı kılan özelliklerinden biride her koşulda ve bir çok metot ile Bu hesaba para aktarabiliyor olman. Birazdan sizlere detaylı olarak bu maddelerden bahsedeceğim.

Aşağıdaki giriş linki ile dilediğin anda saniyesinde Bets10 sitesine giriş yapabilirsin

http://bets10.la

Jeton Hesabına Nasıl Para Aktarılır

Bets10 sitesi şu şekilde açıklamış

Öncelikle Jeton Cüzdan hesabı açmak için inki tıklayıp, bir hesap oluşturmanız gerekmektedir. Hesap oluşturduktan sonra dilediğiniz bir metodla Jeton Cüzdan hesabınıza para yatırabilirsiniz. Tüm ödeme yöntemlerini tek bir hesapta toplayın. Bu metotlar ile dakikalar içinde para yatırmanız mümkündür. Jeton Cüzdan’a yatıra bileceğinin metotları aşağıda görebilirsiniz.

  • Visa kimlikli Atm ve Kredi Kartları
  • Atm Cepbank
  • Anında  Bankacılık
  • Bitcoin

Tün bu metotlar ile anında cüzdanına para aktarabilirsin

Jeton Hesabından Bets10 Hesabına Para Aktarma

Bets 10 sitesi durumu söyle açıklıyor

1) Para yatırma sayfasındaki Jeton Cüzdan kısmını seçip, yatırmak istediğiniz tutarı seçiniz.
2) Yatırmak istediğiniz tutarı seçtikten sonra Jeton Cüzdan hesap bilgilerinizi girerek, işleminizi tamamlayacağınız son aşamaya geçebilirsiniz.
3) En son bölümde de işleminize onay vermeniz istenmektedir. Onay vermeniz durumunda anında tutar hesabınıza geçecektir.

Bets10 Hesabından Jeton Hesabına Para Çekme

Bets10 hesabından cüzdana para çekebilmek için tek yapman gereken Para çekme talebinde bulunmak. Arından çok kısa bir süre içerisinde talebin onaylanacaktır. Ardından saniyeler içinde tutar Cüzdan hesabına geçer.  Tek dikkat etmen gereken özellik ise daha önceden bu metot ile Bets10 hesabına para yatırmış olman gerekmektedir. Bu özellik ile Bets10 sitesinden tek bir işleminiz için minumum 50 TL, maksimum ise 20.000 TL çekebilirsin.

Bets10 Kazandırır.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply