Canlı Bahis Avantajları ve Dezavantajları
Bets10, Genel

Fenerbahçe’de Sistem Oturuyor mu?

Kadıköy’de aldığı 5-0’lık galibiyet sonrası Fenerbahçe (wiki) ’de yüzler gülüyor, taraftarlar ise biraz temkinli olsa da yavaş yavaş beklentileri yükseliyor.

Sezon başlangıcından bu yana, seyircisini neredeyse yasa boğan, her hafta yeni bir şoka uğratan Fenerbahçe; Karabükspor karşısında aldığı farklı galibiyetten sonra dikkatleri üzerine çekmeye başladı. Tarihinin en kötü sezon başlangıcını yaptığı gerçeği dillerden dillere dolaşsa da artık taraftarı için yeni bir dönemin başladığı konuşuluyor.

Şimdiye kadar sistem oturmadı, futbolcuların performansları henüz tam kapasiteye ulaşamadı, Dick Advocaat ile takım arasındaki bağ kurulamadı derken 9 haftayı geride bırakan Sarı Kanaryalar’ı zorlu maçların beklediği de unutulmamalı. Kötü gidişini durdurup, yükselişe geçilse de henüz taraftarların yüzü tam anlamıyla gülmüyor.

Karabük’ün 10 Kişi Kalmasıyla Goller Başladı

Karabükspor’da forma giyen Ceyhun Gülselam’ın 29. Dakikada kırmızı kart görüp maç dışı kalmasından sonra, gol atmaya başlayan Fenerbahçe; rakibinin bozulan oyun düzenini iyi değerlendirdi.

Karabükspor maçındaki gollere gelirsek; özellikle Van Persie 2 gol 1 asist yaparak tutukluğunu üzerinden atarak sonraki maçlar için kadrodaki yerini  garantiledi. Lens, Aatif Chahechouhe, ve Slovak futbolcu Martin Skrtel diğer golleri atarken, Volkan Şen ise yaptığı asistlerle göz doldurdu.

Dick Advocaat’tan Maç Yorumu

Maç sonrası basın toplantısı yapan Dick Advocaat, henüz takımın tam performansına ulaşmadığını, zamanla tüm taşların yerine oturacağını; şuan için futbolcuların oynama isteklerinin arttığını ve yakın zamanda fiziksel ve moral olarak en üst seviyeye ulaşacağını bildirdi. Maç genelinde oynanan futbolun tam anlamıyla beklentisini karşılamadığının altını çizen teknik adam, takım olarak biraz daha zamana ihtiyacı olduklarını yineledi. Dick Advocaat’ın yaptığı açıklamaların en dikkat çekici kısmı ise şüphesiz taraftarın azalan ilgisinden yakınmasıydı. Toparlanma süreçlerinde taraftarlardan takımı yalnız bırakmamaları ve takımın taraftar karşısında çok daha iyi oynayacağı vurgulandı.

Previous Post Next Post

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply